• Hacı Sabancı’dan Özge Ulusoy’a ağır sözler! İlişkileri neden bitti?

  06 Kasım 2017 - 16:17
  Hacı Sabancı’dan Özge Ulusoy’a ağır sözler! İlişkileri neden bitti?

  Ünlü model Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı arasındaki ilişkinin bitme nedeninin aldatma ya da evliliklerinin gecikmesi değil, çok daha farklı bir sebep olduğu öne sürüldü.

  “Magagenius” adlı sosyal medya hesabının iddiasına göre, Hacı Sabancı sevgilisi Özge Ulusoy’un telefonunu karıştırırken annesiyle yaptığı özel konuşmaları görmüş ve onların arasında annesi Arzu Sabancı hakkında ağza alınmadık küfürlerin olduğu mesajlaşmaları görmüş.

  İlişkinin neredeyse başından beri Arzu Sabancı’nın kendisine tavır almasını hazmedemeyen Ulusoy’un, annesine bu tavırlardan rahatsız olduğunu küfürlü bir dille ortaya koyduğunu gören Hacı Sabancı o an ilişkisini bitirme kararı almış.

  Hatta bu sürpriz kararın nedenini merak eden yakınlarına da “Özge’nin bu kadar kalitesiz olabileceğini hiç düşünmemiştim” diye dert yanmış.

  HACI SABANCI’DAN İDDİALARA YANIT

  Böylesine sert ve çarpıcı iddiaların ortaya atılmasının ardından Özge Ulusoy cephesi sessizliğini korurken, Hacı Sabancı iddiaları ortaya atan Magagenius’a hesabına şu mesajı attı ve adeta yaşananları doğruladı:

  “Aldığınız duyum doğru olduğu gibi ‘Kalitesiz’ sıfatı o kız için iltifat kalır… Sevgilerimle…”

  ARZU SABANCI AÇIKLAMA YAPMIŞTI

  Hacı Sabancı’nın annesi Arzu Sabancı’nın, en başından beri bu ilişkiye karşı olduğu söyleniyordu. Çiftin aldığı ayrılık kararı sonrası gözler yine Arzu Sabancı’ya çevrilmişti.

  Sabancı bu iddialara itiraz ederek şu açıklamalarda bulunmuştu:

  “Oğullarımızın sevdikleri, bizim de sevdiklerimiz olur. Onları baş tacı yaparız. İlişkilerinin bittiğini biz de sizin gibi öğrendik. İnsanlar bu konuyu benimle niye ilişkilendiriyor anlamıyorum. Genç bir kadını ailesine ve topluma karşı ‘İstenmiyor’ gibi göstermek, eski Türk filmleri tarzı melodram yaratmak gibi. Bu da insanların hoşuna gidiyor belli ki.

  Her anne gibi evlatlarının mutluluğunu ve sevdiği insanlarla beraber olmalarını en çok isteyen kişi olarak beni ayrılığa sebep göstermeleri hem beni üzüyor, hem de bunu karşı tarafa yapılmış rencide edici bir saygısızlık olarak görüyorum. Yetişkin insanlar kendi ilişkilerini yaşarlar ve kendi kararlarını verirler. Biz anne babalar sadece onların mutlu olmalarını, sevdikleri kişilerle bir ömür geçirmelerini dileriz.”

  YORUMLAR