• Göksel BAHAR – Size Günaydın Türkiye…

  24 Aralık 2014 - 13:05
  Göksel BAHAR – Size Günaydın Türkiye…

  New York’tan herkese merhabalar…

  Burasının en sevdiğim yanlarından birisi de -7 saatlik zaman farkı. Sizlere sabahın en erken saatinde Günaydın, gününüz neşeyle geçsin diyebiliyorum ve bunun verdiği rahatlıkla artık uyuma vaktidir, doğru yatağa parolasıyla hareket edebiliyorum.
  Gece çalışmayı seven bir demleme cay müdavimi olarak çoğu e-postamı “size günaydın bana iyi geceler” sözüyle sona erdiriyorum.
  ***
  Yepyeni bir soluk dunyaningozu.com ’da hepimizin dünyasına taa en dıştan bakan bir göz olmaya çalışacağım, kimi zaman ayni trende yer alsak ta kimi zaman ters yönlere doğru hareket edebiliriz. En önemli şey saygı çerçevesinde birbirimizi anlamamız olacaktır.
  4 senedir New York’ta yaşıyorum, New York Event Company firmasının sahibi olarak Türkiye ile devamlı şirket ve bireysel geziler anlamında sıkı ilişkiler içindeyken Türkiye’yi yurtdışında daha iyi anladığımı düşünüyorum. Artılarımız ve eksikliklerimizle coşkulu gümbür gümbür bir ülkeyiz, hiç bir şeyi içimizde tutamıyoruz, mutlaka söylememiz gerekiyor, söyleyelim de…
  ***
  60 ‘lar, 80’ler ve Milenyum çocukları derken her gecen gün daha hırçınlaşıyoruz, daha çok yoruluyoruz ve sabırsızlaşıyoruz, bazen gülmeyi unutuyoruz, sahip olduğumuz dostları kırıyoruz. Sonra da en çok yine biz üzülüyoruz sanırım artık şarki söylememiz lazım.
  Sesim pek güzel değildir o yüzden ben köşemden sizlere sosyal medya kanalları, teknoloji, pazarlama ve etkinlikler, gezme – görme – eğlenme / ce, Amerika tecrübeleri, otomotiv, seyahatlerden yasam / life style makamlarından neşeli bir şeyler çalacağım, eşlik ederseniz çok sevinirim.
  Yani kısacası “En güzel bayan takıları için sayfama beklerim.”
  ***
  Yatma vakti geldi Size Günaydın Türkiye, bana iyi geceler, bundan sonra Dünyanın Gözü hep üzerinizde olsun.

  Goksel.bahar@nyeventcompany.com

  YORUMLAR