• Fatih Terim’e şok sözler: “Mekan basan, ağzından küfür eksik olmayan…”

  Türk futbolunun unutulmaz yıldızlarından Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Oğuz Çetin,  bir dönem Milli Takım'da beraber çalıştığı Fatih Terim'i hedef aldı.

  06 Ocak 2018 - 23:48
  Fatih Terim’e şok sözler: “Mekan basan, ağzından küfür eksik olmayan…”

  Türk futbolunun unutulmaz yıldızlarından Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Oğuz Çetin,  bir dönem Milli Takım’da beraber çalıştığı Fatih Terim’i hedef aldı.

  Üsküdar Belediyesi’nin düzenlediği Spor Söyleşileri paneline konuk olan Oğuz Çetin, Fatih Terim hakkında çok konuşulacak sözler sarfetti.

  “İMPARATOR MU?”

  Türk futbolu üzerine öğrencilerle söyleşi yapan Oğuz Çetin, bir öğrencinin “Siz ve Fatih Terim, ‘İmparator’ olarak anılıyorsunuz. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?” sorusuna şu cevabı verdi:

  “İmparator mu? İmparator dediğiniz kişi topluma örnek olması gereken kişilerdir. Birine kafa atıp, mekan basıp, ağzından küfür eksik olmayan insanlara farklı bir şekilde ifade de bulunmalıyız.”

  Bir diğer öğrencinin Arda Turan ve Cenk Tosun ile ilgili sorusuna ise Çetin, “Bu dönemin futbolcuları çok büyük paralar kazanıyor. Bizim zamanınızdaki paraya oranla 50 kat daha büyük para kazanıyorlar” dedi ve şöyle devam etti:

  “Ama bizim zamanımıza baktığımda kalitenin daha aşağıda olduğunu görüyorum. Eğer bu dönemde bazı futbolcular böyle büyük paralar kazanıyorsa bizim alacağımız paraların rakamlarını düşünemiyorum.”

  YORUMLAR