• Elçin Sangu’nun öpüşme sahnesine sevgilisinden ilk yorum geldi

  'Mutluluk zamanı' filminin galasında sevgilisi Elçin Sangu'nun öpüşme sahneleri esnasında salonu terk eden Yunus Özdiken "Benim kişisel tercihim bu tarz sahneleri izlememek yönünde" dedi.

  13 Kasım 2017 - 14:45
  Elçin Sangu’nun öpüşme sahnesine sevgilisinden ilk yorum geldi

  Elçin Sangu’nun öpüşme sahnesine sevgilisinden ilk yorum geldi

  Kiralık Aşk dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Elçin Sangu ile Barış Arduç’un yeni projeleri olan ‘Mutluluk Zamanı’ filmi geçen geçtiğimiz günlerde vizyona girdi.

  ÖPÜŞME SAHNELERİ BAŞLAYINCA SALONDAN ÇIKTI

  Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerini paylaştığı ‘Mutluluk Zamanı’ filmin galası İstanbul ve Ankara’da yapıldı. Filmin İstanbul’daki galasına Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken de katıldı. Filmdeki romantik öpüşme sahneleri başlayınca Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken sessizce salondan çıktı, o sahneler bitince de gelip yerine oturdu.

  “BU TARZ SAHNELERİ İZLEMEM”

  Konuyla ilgili Habertürk’e konuşan Yunus Özdiken şunları söyledi:

  “Elçin’e ve işine saygı duyuyorum. Kendisine de çok güveniyorum. Çok profesyonel bir kişidir. Ne kadar iyi eğitim alırsanız veya büyütülürseniz büyütülün bu topraklarda belli bir bakış açısı ile büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre’de büyümedik. Benim kişisel tercihim bu tarz sahneleri izlememek yönünde.

  “İZLEMEKTEN HOŞLANMAMA DUYGUSU”

  Ama bu ne yapılan işe sinirlendiğim ya da profesyonelliğinden emin olmadığım, şüphelendiğim anlamına gelmiyor. Gayet samimi bir izlemekten hoşlanmama duygusu. O kadar da özgürlüğüm olsun.”

  YORUMLAR