• Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’ın aldığı ücret şaşırttı!

  04 Kasım 2017 - 21:09
  Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’ın aldığı ücret şaşırttı!

  Diriliş Ertuğrul’un başrolü Engin Altan Düzyatan’ın, diziden bölüm başı 150 bin TL kazandığı açıklandı. Kaynak: Diriliş Ertuğrul’un başrolü Engin Altan’ın aldığı ücret ortaya çıktı.

  BÖLÜM BAŞı 150 BİN TL

  HT Magazin yazarı Mustafa Doğan, TRT ekranlarında yayınlanan dizi Diriliş Ertuğrul’un başrolü Engin Altan Düzyatan’la ilgili bir yazı kaleme aldı.Doğan, kaleme aldığı yazıda Engin Altan Düzyatan’ın diziden aldığı ücretle ilgili şunları yazdı: “Taşıması da oynaması da zor olan karakteri resmen üzerine giydi. ‘Diriliş’in bugün en çok izlenen dizi olmasında katkısı büyük. Bunun meyvelerini de topluyor tabii. Misal, bu sezon bölüm başı aldığı 150 bin TL ile en çok kazanan oyuncular arasında.”

  BU SEZON SENARYO GEREĞİ AYRILACAK

  Sezon sonu senaryo gereği diziden ayrılacağından, yapımcıların ve kanalların en gözde isimleri arasında. Sektörde yeni moda, kafa oyuncuların futbolcular gibi bonservisini almak. İmza atıldıktan sonra proje kısmına geçiliyor. Düzyatan da nisandan bu yana kanallarla görüşüyormuş. Biriyle imza aşamasına gelinmiş. Anlaşmaya göre 4 yıl için Düzyatan’a imza parası (bonservis de diyebiliriz) 4 milyon TL ödenecek. Oyuncu, rol alacağı projedeyse bölüm başı, yani haftalık 250 bin TL kazanacak.”

  YORUMLAR