• Demet Akalın ile İbrahim Tatlıses arasındaki gerilim büyüyor

  Ünlülerin sınır ziyareti sonrası İbrahim Tatlıses'le polemik yaşayan Demet Akalın, ünlü türkücüye tepki olarak şarkılarını konser repertuvarından çıkardı. Çok eleştirilen sınır ziyareti sonrası Akalın, kendisinin davet edilmediğini ileri sürmüş, Tatlıses ise "Herkese davetiye gönderildi. Yusuftan yusuftan gelmediler" sözüyle Akalın'ı kızdırmıştı.

  10 Nisan 2018 - 11:11
  Demet Akalın ile İbrahim Tatlıses arasındaki gerilim büyüyor

  Demet Akalın ile İbrahim Tatlıses arasındaki gerilim büyüyor

  Ünlüler dünyasında polemik bitmiyor. HT Magazin’den Tarkan Abdullahoğlu’nun haberine göre, Demet Akalın, sanatçıların Mehmetçik’e moral vermek için Hatay’a yaptığı ziyaret sonrası, her etkinliğe aynı isimlerin gittiğini ifade ederek duruma tepki göstermişti. İbrahim Tatlıses’in konuyla ilgili yaptığı, “Yusuf Yusuf edip gelmedi kimse” açıklaması polemiği alevlendirmişti.

  2013’TE BARIŞMIŞLARDI

  Tatlıses’in sözlerine, “Oğlunu askere gönder” diye yanıt veren Akalın, ünlü türkücüye tepki olarak onunla özdeşleşen ‘Vur Gitsin Beni’, ‘Beni Benden Alırsan’, ‘Kal Benim İçin’ gibi şarkıları repertuvarından çıkardı. Geçmişte de sık sık polemiğe giren iki ünlü en son 2013’te barışmıştı.

  YORUMLAR