• Cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz “Filiz Aker başımı belaya sokacak” demiş

  Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesine ilişkin en önemli iddia organizatör Nedim Delibaş'tan geldi. Delibaş, Vatan Şaşmaz'ın, Filiz Aker hakkında "Başımı belaya sokacak" dediğini iddia etti.

  28 Ağustos 2017 - 01:54
  Cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz “Filiz Aker başımı belaya sokacak” demiş

  Vatan Şaşmaz’ın öldürülmesine ilişkin en önemli iddia organizatör Nedim Delibaş’tan geldi. Delibaş, Vatan Şaşmaz’ın, Filiz Aker hakkında “Başımı belaya sokacak” dediğini iddia etti.

  Vatan Şaşmaz cinayetinde iddialar ardı ardına gelmeye devam ediyor.

  Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz otelde ölü bulundu

  Vatan Şaşmaz’la birçok organizasyonda birlikte çalışan Nedim Delibaş, canlı yayında önemli açıklamalara bulundu.

  Delibaş, “Sanıyorum 2015’ten önce bununla bir gönül birlikteliği vardı. Evlendikten sonra Vatan’ı sürekli rahatsız ediyordu. Bir gün sert bir telefon görüşmesi yaptı. Vatan nedir dedim, ‘Ağabey sorma bu kadın benim başımı belaya sokacak’ dedi. Bu kadın Vatan’ı rahatsız ediyordu.” açıklamasında bulundu.

  Vatan Şaşmaz’ı öldüren Filiz Aker kimdir?

  MELİKE ÖCALAN: BAZI ŞEYLER GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLMAYABİLİR

  Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın “Sabah Keyfi” programını birlikte sunduğu arkadaşı Melike Öcalan, “Yanlış bilgi aktarmak istemiyorum. Çok küçük yaşta birlikte çalışmaya başladık. 16-17 yaşındaydık. Çok konuşmak istemiyorum hepimizin başı sağolsun.” dedi.

  Öcalan kendisine Filiz Aker ile yöneltilen soruya şöyle yanıt verdi; “Ne Vatan’dan biliyorum ne de kendisini tanıyorum. Vatan evci biri, eşi de bebek bekliyor. Bazı şeyler göründüğü gibi olmayabilir. Sadece Vatan’ı bilirim, işinde gücünde biriydi.”

  YORUMLAR