• Aydemir Akbaş, Galatasaray Divan Kurulunda konuştu, olay oldu!

  08 Kasım 2017 - 18:08
  Aydemir Akbaş, Galatasaray Divan Kurulunda konuştu, olay oldu!

  Ünlü oyuncu ve yönetmen Aydemir Akbaş, Galatasaray Spor Kulübünün Kasım ayı Divan Kurulu’nda yaptığı konuşmayla gündeme oturdu, sosyal medyada bir anda en çok konuşulan konu haline geldi. Divan toplantısında son olarak sözü alan Akbaş, yaptığı asabi konuşmayla kulüp içinde ‘hırsızlık’ yapıldığını iddia ederken; yönetimi desteklediğini belirtirken, “Galatasaray için k…rıyı bile satarım” dedi.

  İŞTE O KONUŞMA

  Aydemir Akbaş'ın yaptığı konuşma Galatasaray Divan Kurulu toplantısına damgasını vurdu!

  Publié par HALK TV sur mercredi 8 novembre 2017

  “K…RIYI DA SATARIM”

  Kürsüye çıkıp konuşma yapan Aydemir Akbaş,”İspanyol radyocuyu dövdüm, tribünde milletvekilini boğazladım. Ben normal Galatasaraylı değilim, Galatasaray’ı kimse yıkamaz, Galatasaraylı yıkar. Galatasaray’da hırsız var, 5 senedir hırsız var diye bağırıyorum, raporu beklemeyin, gelin anlatayım. Ne yapacaksınız? Ben bu yönetimi destekliyorum, başkana da söyledim ama yanlışı gördüğüm zaman satarım. Konu Galatasaray oldu mu, eşim kusura bakmasın, karıyı da satarım, herkesi de satarım. Benim hayatım Galatasaray” diye konuştu.

  “BENİ ÇAMURLAŞTIRMAYIN, BELDEN AŞAĞIYA İNERİM”

  Akbaş, amacın karıştırmak olduğunu belirtirken; “Kulüp iş merkezine dönmüş. 665 kişi, ne iş yapıyor bunlar? Olmaz öyle şey. Elle tutulur şeylere bakın. İkaz ediyorum, bazı insanları ikaz ediyorum. Beni çamurlaştırmayın, belden aşağıya inerim. Karıştırmayın ortalığı, amacınız karıştırmak. Ben pislikleri araştırırsam, çok şey bulurum. Galatasaray’ı Galatasaraylı yıkar, Galatasaray’ı kimse yıkamaz. Bunu diğer kulüp başkanlarına da söyledim. Benim bilmediğim yoktur spor hakkında. Ben 7 yaşından beri bu sporun içindeyim. Futbolcu nedir bilirim, hangisi sahtekar bilirim. Tek adam tanıdım, o da Metin Oktay”

  AYDEMİR AKBAŞ KİMDİR?

  Türk senarist, yönetmen ve sinema oyuncusu olan Aydemir Akbaş, 25 Şubat 1936 yılında doğdu. İlk kez 1964 yılında Atıf Yılmaz’ın çektiği Keşanlı Ali Destanı filminde oynayan Aydemir Akbaş, İbrahim Tatlıses filmleriyle tanındı. İbrahim Tatlıses’in yaveri olarak filmlerinde vazgeçilmez karakter rollerinde oynadı. Dram ve komedi tarzından vazgeçmemiş, bulunduğu her filmde de bu özellikleriyle ön plana çıkmıştır.

  YORUMLAR